Szafki lustrzane

Szafki łazienkowe wiszące z lustrem i oświetleniem

Zastanawiasz się, jak maksymalnie wykorzystać przestrzeń niewielkiej łazienki i urządzić ją tak, aby była funkcjonalna oraz estetyczna? Aranżacja tego typu pomieszczeń wcale nie jest taka łatwa, ale z pomocą przychodzą praktyczne meble łazienkowe wiszące szafki z lustrami i oświetleniem skonst...

Szafki łazienkowe wiszące z lustrem i oświetleniem

Zastanawiasz się, jak maksymalnie wykorzystać przestrzeń niewielkiej łazienki i urządzić ją tak, aby była funkcjonalna oraz estetyczna? Aranżacja tego typu pomieszczeń wcale nie jest taka łatwa, ale z pomocą przychodzą praktyczne meble łazienkowe wiszące szafki z lustrami i oświetleniem skonstruowane specjalnie, aby optycznie powiększyć przestrzeń oraz tworzyć dodatkowe miejsce do przechowywania przedmiotów codziennego użytku. Sprawdź naszą ofertę szafek w wielu różnych wymiarach – zarówno tych standardowych, jak i nietypowych.

Nowoczesne meble do Twojej łazienki

Proponowane przez nasz wiszące szafki z lustrem to elementy wyposażenia, dzięki którym z łatwością uporządkujesz przestrzeń łazienki, szybko sięgniesz po akcesoria lub kosmetyki i przyjrzysz się sobie przed wyjściem do pracy. Szczególnie komfortowe w użytkowaniu są dostępne w naszej ofercie szafki z oświetleniem nad umywalką – szybka poranna toaleta czy wykonanie perfekcyjnego makijażu w pochmurny dzień nie będą już problemem!

MILAMAR – sklep z funkcjonalnymi szafkami łazienkowymi i ceramicznymi akcesoriami

Kupisz u nas nie tylko pojedyncze szafki wiszące wyposażone w lustra lub dodatkowe oświetlenie, ale również całe kolekcje łazienkowych mebli składające się m.in. z umywalki, słupka, półsłupka czy szafki pod umywalkę. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą całą ofertą.

Więcej

Szafki lustrzane Jest 27 produktów.

Podkategorie

 • szafki 30cm

  Kategoria szafka lustrzana 30cm. Są to szafki z lustrem oraz drzwiami. Lustro fazowane lub proste. Szafki wiszące z płyty MDF w kolorze białym lub foliowane. Szafka do Twojej łazienki.

 • szafki 40cm

  Kategoria szafka lustrzana 40cm. Są to szafki z lustrem oraz drzwiami. Lustro fazowane lub proste. Szafki wiszące z płyty MDF w kolorze białym lub foliowane. Szafka do Twojej łazienki.

 • szafki 50cm

  Kategoria szafka lustrzana 50cm. Są to szafki z lustrem oraz drzwiami. Lustro fazowane lub proste. Szafki wiszące z płyty MDF w kolorze białym lub foliowane. Szafka do Twojej łazienki.

 • szafki 55cm

  Kategoria szafka lustrzana 55cm. Są to szafki z lustrem oraz drzwiami. Lustro fazowane lub proste. Szafki wiszące z płyty MDF w kolorze białym lub foliowane. Szafka do Twojej łazienki.

 • szafki 60cm

  Kategoria szafka lustrzana 60cm. Są to szafki z lustrem oraz drzwiami. Lustro fazowane lub proste. Szafki wiszące z płyty MDF w kolorze białym lub foliowane. Szafka do Twojej łazienki.

 • szafki 80cm

  Kategoria szafka lustrzana 80cm. Są to szafki z lustrem oraz drzwiami. Lustro fazowane lub proste. Szafki wiszące z płyty MDF w kolorze białym lub foliowane. Szafka do Twojej łazienki.

Pokazuje 1 - 27 z 27 elementów
Pokazuje 1 - 27 z 27 elementów
Szafki łazienkowe wiszące z lustrem i oświetleniem -